O FIRMIE
Firma Cabrio-Partner specjalizuje się w montażu pokryć dachów kabrioletów do większości współczesnych marek, jak również starszych modeli, począwszy od lat pięćdziesiątych.

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć pokrycia dachu do następujących marek: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chrysler, Fiat, Ford, Mazda, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Porsche, Saab, Volkswagen i wielu innych.

Zapewniamy różne rodzaje materiałów w popularnych kolorach, od solidnych i sprawdzonych producentów. Gwarantujemy fachowy i solidny montaż.

Nasza firma współpracuje z holenderską firmą Cabrio-Partner specjalizującą się w samochodach typu kabriolet, działającą na tamtejszym rynku od 20-tu lat.
Serwis 
Ze względu na zbyt małą ilość kabrioletów w stosunku do wszystkich samochodów i zbyt duże rozproszenie ich po całym kraju, budowa stałego serwisu byłaby jak na razie nieopłacalna, lecz w przyszłości jest rozważana.

Dlatego też proponujemy Państwu bardzo wygodną formę - serwis wyjazdowy. 

Jeśli zamówią Państwo pokrycie dachowe do swojego kabrioletu przyjedziemy i zamontujemy. Warunek – posiadanie garażu bądź innego pomieszczenia wyposażonego w energię elektryczną.


 

Linkpagina